foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
e-mail: reditel@zsvrch.cz
Tel.: +420-777-621-949


Naše hymna

Po posledním sehraném zápase jsme si v Srbské Kamenici pěkně zazpívali naší novou hymnu, která se zrodila v Kulčově palici. ...

Číst dále ...

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů FUTSAL FIFA

Číst dále ...

Fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie.

Číst dále ...

FUTSAL DC

Oficiální stránky FUTSAL FIFA Děčín

FUTSAL FIFA

Pohár: FC Slovanka Děčín - Los Kozlos Ústí nad Labem

Dne 29.3. nás čekalo pohárové utkání s ústeckým celkem Los Kozlos. Někteří z nás ještě mají v živé paměti společnou oslavu Kulčových narozenin a přátelské soupeření s tímto celkem. Vzhledem k faktu, že jsme oddíl Los Kozlos porazili snad i v kuličkách, byli jsme předzápasovými experty pasováni do role jasného favorita.

Na zápas jsme dorazili v dobré náladě a natěšeni na oslavu postupu. Po počátečním oťukávání jsme ale s překvapením zjistili, že hráči soupeře se nehodlají s rolí otloukánka smířit a dokonce snad chtějí klást odpor. Výsledkem bylo, že se soupeř dokázal dostat do několika nadějných situací a naopak naše pověstná strojová kombinace malinko vázla. Naštěstí jsme se v polovině prvního poločasu dostali do vedení, kdy Peters vybojoval míč na hranici vápna, ten se zakutálel k Jirkovi a střelec dnešního odpoledne poprvé rozvlnil síť za soupeřovým brankářem. Tímto zásahem jsme se měli uklidnit a nasypat soupeři řadu dárečků na zpáteční cestu. Bohužel se nám stále nedařilo a místo navyšování skóre jsme své šance zahazovali (všichni). Pouze díky bravurnímu Mifimu jsme byli stále ve vedení, neboť náš brankář prostě branku pustit nehodlal a minimálně tři sólové nájezdy zlikvidoval. Ke konci poločasu ještě byl důrazný Radim a dorazil do sítě předchozí střelu – 2:0.

V pauze Mifi zjistil, že jeho staré tělo již další zátěž nevydrží a do branky musel Rundys. Celá Slovanka si asi byla vědoma jeho kvalit, neboť od počátku se soupeř stále dostával do šancí a žádný „zanďour“ se nekonal. Naštěstí Ruda pozorně koukal na Mifiho a pokračoval v nastaveném trendu. V poli přece jen přišlo postupné zlepšení a po pohledné kombinaci zavěsil Jířa a následně z rychlého protiútoku navýšil Radim na 4 : 0. Přesto naše vedení mohlo být výraznější, ale soupeřův brankář měl svůj den a minimálně 10 velkých šancí zlikvidoval (Martin, Ladys, Honzík, Peters). Když 10 minut před koncem zkompletoval hattrick Jířa, bylo rozhodnuto. Bohužel tomu odpovídala naše koncentrace a nabídli jsme soupeři možnost částečné korekce výsledku utkání - 5:3.

Postoupilo se, povinnost splněna. Příště však přijede soupeř o míle kvalitnější a bude potřeba výkony všech zlepšit. Teda až na Mifiho. Pokud ten zůstane na svém, nemůžeme nepostoupit. Hvězdy utkání: 1) Mifi, 2) Jířa, 3) Radim