foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
foto1
FC Slovanka Děčín - KORADO SW
e-mail: reditel@zsvrch.cz
Tel.: +420-777-621-949


Naše hymna

Po posledním sehraném zápase jsme si v Srbské Kamenici pěkně zazpívali naší novou hymnu, která se zrodila v Kulčově palici. ...

Číst dále ...

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů FUTSAL FIFA

Číst dále ...

Fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie.

Číst dále ...

FUTSAL DC

Oficiální stránky FUTSAL FIFA Děčín

FUTSAL FIFA

Huntířov - FC Slovanka Děčín (4:3)

Ve středu 23. 3. čekalo Slovanku druhé kolo okresního přeboru futsalu. Na opět velmi kluzkém hřišti v chrochvicích nás čekal Huntířov. Začátek utkání probíhal opatrně a na kluzkém terénu nechtěl žádný tým udělat chybu. Krásnou akcí se předvedl Vladys, když samostatný únik korunoval kličkou brankáři a získal pro Slovanku vedení 1:0. Ještě v prvním poločase soupeř dokázal otočit výsledek z dvou nenápadných akcí. Před koncem prvního poločasu dostal Martin balón na půlící čáře, potáhl ho po lajně a předal doprostřed na Radima, který přenesl hru na osamoceného Honzíka, který prostřelil brankáře Hutířova. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil , ale Slovanka spoléhala na rychlé brejky. Bohužel při jednom takovém se Radimovi nezdařila přechodová přihrávka a soupeř protiakcí zvýšil na 3:2. Huntířov měl dál častěji míč, ale v jednom z brejků se podařilo Radimovi zatáhnout balon až k brankové čáře a v poslední chvíli nacentrovat na osamoceného Martina, který srovnal na 3:3. Huntířov přitlačil a začal hrát s brankářem v poli. Toho mohl využít Jirka, který vypíchl balon soupeři a přes celé hřiště jen o kousek minul práznou branku. Závěr bohužel patřil soupeři. koncovka zápasu přinesla Slovance hned dvě nepříjemnosti. Njeprve se Martin zranil a našeho brankáře musel vystřídat Ruda. Slovanka dále bojovala o udržení remízového stavu, ale minutu před koncem se v našem brankovišti dokázal s míčem otočit jeden z domácích útočníků a střelou k tyči rozhodl o výhře Huntířova 4:3. Škoda, ale Slovanka ukázala bojovného ducha a k bodu s druhým celkem tabulky bylo velmi blízko.

 

Sestava: Martin Faflík - Jirka Brouček(c), Vláďa Diviš, Radim Jakubec - Ruda Jakubec, Honzík Brouček, Martin Kroupa, Petr Neumaier.